В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності класними керівниками були проведені онлайн уроки ,виховні години, заходи з профілактики невиробничого травматизму, дитячого дорожньо-транспортного травматизму, пожежної безпеки, електробезпеки, правила поводження з незнайомими предметами, вивчення ризиків, пов'язаних із вибухонебезпечними чи підозрілими предметами та правил поводження з такими предметами. Будьте обачні та обережні! Життя та здоров'я понад усе
Школа – це пристань і гавань,
Сюди повертаєшся знов
Із мандрів далеких і плавань.
Тут вічно панує любов.
Тебе тут завжди пам'ятають,
Куди б не заїхав, не йшов –
На тебе постійно чекають
Увага, турбота, любов.