Понеділок, 20.11.2017, 16:15
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Середня загальноосвітня школа №63 Подільського району м.Києва

Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 369
Пошук по сайту

Досягнення

Обдаровані діти – це майбутнє твоє, Україно.

Ковальчук Юлiя
Всім відомо, що всі діти талановиті. Кожен з нас обдарований по-своєму. Тому одним із головних завдань навчання у сучасній школі є допомогти учневі розкрити свої здібності.
 
При Подільській районній у м. Києві держадміністрації працює конкурсна комісія акції «Обдарована дитина». Учні нашої неодноразово ставали переможцями цього конкурсу.
2002 р. – Мануйлова Ганна
 
2003 р. – Трунов Андрій
 
2005 р. – Товкач Максим
 
2007 р. – Бутовська Ірина
 
2008 р. – Козакул Тетяна
 
2009 р. – Білоножко Вікторія
 
2010 р. - Василик Віра
 
2011 р. - Ковальчук Юлія
 
Козакул Тетяна 
 
Медалісти

З метою стимулювання випускників шкільна педагогічна рада визначає претендентів на нагородження Золотою та Срібною медалями.
 
2005-2006 н.р.
Золота:
1. Горовенко Ірина
2. Дяченко Микола
3. Захаров Олександр
4. Коваль Артем
5. Меркатун Леся
6. Савінова Анастасія
7. Долінський Артем
8. Рудий Олексій

 

2006-2007 н.р.
Золота:
1. Верещинський Сергій
2. Тєлкова Катерина
3. Товкач Максим
 
2008-2009 н.р.
Срібна:
1. Білоножко Вікторія
2. Ліщук Олександра
3. Мотрущенко Ольга
4. Тишкевич Вікторія

2009-2010 н.р.
Золота:
1. Іванова Катерина
2. Сектим Вероніка
3. Галєєва Катерина
4. Тищенко Христина
5. Юрченко Тетяна

Срібна:
Сатир Анастасія

2010-2011 н.р.
Золота:
Твердохліб Марія 

2012-2013 н.р
Золота
1. Підлісна Юлія
2. Коверняга Тетяна
3. Глитень Дар'я
 
Срібна
1. Прохорова Валерія
2. Українець Анастасія
3. Макарова Катерина
 
2013-2014 н.р
Золота:
1. Березюк Віталій
2. Дмитрук Наталія
3. Загрива Вікторія
4. Семенчук Олександра
 
Срібна:
1. Малик Владислав
 
2014-2015 н.р.
Золота:
1. Кириченко Юлія
2. Пікулєва Анастасія
Переможці районних олімпіад

2006-2007 н.р.
Українська мова та література
 ІІІ місце: 1. Таратинська Беата 2. Фоменко Тетяна
Хімія
 ІІ місце: Верещинський Сергій
Біологія
 І місце: Товкач Максим
 ІІ місце: 1. Мотрущенко Ольга 2. Тєлкова Катерина
 ІІІ місце: Тишкевич Вікторія
Математика
 І місце: Тищенко Христина
Трудове навчання
 ІІІ місце: Тищенко Христина
Географія та історія
 І місце: Товкач Максим
 ІІІ місце: 1. Верещинський Сергій 2. Білоножко Вікторія
Конкурс знавців української мови ім.П.Яцика
 І місце: Шульженко Дмитро
 ІІІ місце: 1. Василик Віра 2. Білоножко Вікторія

2007-2008 н.р.
Українська мова та література
 І місце : Таратинська Беата
 ІІ місце: Шевцова Олена
 ІІІ місце: Фоменко Тетяна
Хімія
 ІІІ місце: Юрченко Тетяна
Біологія
 ІІІ місце: 1. Мотрущенко Ольга 2. Юрченко Тетяна
Географія та історія
 ІІІ місце: Фещенко Богдан
Конкурс знавців української мови ім.П.Яцика
 І місце: 1. Василик Віра 2. Гунько Ігор

2008-2009 н.р.
Українська мова та література
 І місце: Шульженко Дмитро
 ІІ місце: 1. Таратинська Беата 2. Василик Віра
Хімія
 ІІІмісце: Шульженко Дмитро
Біологія
 ІІ місце: Фоменко Тетяна
 ІІІ місце: 1. Сектим Вероніка 2. Василик Віра 3. Гунько Ігор 4. Юрченко Руслан 5. Глитень Дар’я 6. Тєлков Євген 7. Коверняга Тетяна 8. Полонець Віра
Математика
 ІІІ місце: Березюк Віталій
Фізика
 ІІІ місце: Шульженко Дмитро
Трудове навчання
 ІІ місце: 1. Грушецька Валентина 2. Драгунова Ганна
 ІІІ місце: Полонець Віра
Географія та історія
 ІІІ місце: Юрченко Тетяна
Конкурс знавців української мови ім.П.Яцика
 ІІ місце: Василик Віра
 ІІІ місце: Таратинська Беата

2009-2010 н.р.
Біологія
 І місце: Гунько Ігор
 ІІ місце: 1. Коверняга Тетяна 2. Підлісна Юлія 3. Полонець Віра
 ІІІ місце: 1. Лось Христина 2. Глитень Дар’я 3. Шульженко Дмитро 4. Клименко Сніжана
Історія
 ІІ місце: Юрченко Руслан
 ІІІ місце: 1. Козленко Катерина 2. Юрченко Тетяна
Хімія
 ІІІ місце: Гунько Ігор
Правознавство
 ІІІ місце: Полонець Віра
Трудове навчання
 ІІІ місце Горбунова Ганна
Образотворче мистецтво
 ІІ місце: Прохорова Валерія
Українська мова та література
 І місце: 1. Василик Віра 2. Шульженко Дмитро 3. Шаріков Максим
 ІІ місце: Таратинська Беата
Конкурс знавців української мови ім.П.Яцика
 ІІ місце: 1. Шульженко Дмитро 2. Кулик Дарина 3. Чагаров Костянтин 4. Сивохіп Анна
 ІІІ місце: Фоменко Тетяна
 І місце: Василик Віра

2010-2011 н.р.
Географія
 ІІІ місце: 1. Юрченко Руслан 2. Підлісна Юлія 3. Гунько Ігор
Українська мова та література
 ІІІ місце: 1. Василик Віра 2. Пікулєва Анастасія 3. Підлісна Юлія
Хімія
 ІІІ місце: 1. Гунько Ігор 2. Підлісна Юлія
Математика
 ІІІ місце: Пікулєва Анастасія
Історія
 ІІІ місце: Ковальчук Богдан
Біологія
 ІІ місце: Підлісна Юлія
 ІІІ місце: 1. Музиченко Ганна 2. Семенчук Володимир
Екологія
 ІІІ місце: Підлісна Юлія
Правознавство
 ІІІ місце: Підлісна Юлія
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка
 І місце: Василик Віра
 ІІІ місце: Чечель Олександра
 
2011-2012 н.р.
Географія
 ІІ місце: 1. Скопінцев Дмитро 2. Підлісна Юлія
Трудове навчання
 ІІІ місце: Даниленко Анастасія
Правознавство
 ІІ місце: Підлісна Юлія
Історія
 ІІ місце: 1.Юрченко Руслан 2.Скопінцев Дмитро
 ІІІ місце: Манукян Мане
Українська мова та література
 І місце: Підлісна Юлія
 ІІІ місце: Скопінцев Дмитро
Світова література
 ІІІ місце: Підлісна Юлія
Біологія
 І місце: Ковальчук Богдан
 ІІ місце: 1. Даниленко Анастасія 2. Пікулєва Анастасія 3. Глитень Дар’я 4. Підлісна Юлія
 ІІІ місце: 1. Семенчук Олександра 2. Загрива Вікторія 3. Колосінська Надія
Хімія
 ІІ місце: Коверняга Тетяна
 ІІІ місце: Підлісна Юлія
 
2012-2013 н.р.
Історія
 ІІ місце: 1.Дмитрук Наталія 2.Глитень Дар'я
 ІІІ місце:1.Манукян Мане 2. Орлов Максим 3. Даниленко Анастасія 4. Ковальчук Богдан 5. Підлісна Юлія
Правознавство
 ІІІ місце: 1. Даниленко Анастасія 2. Лозицький Андрій 3. Якубець Андрій
Світова література
 ІІ місце: Українець Анастасія
 ІІІ місце:1. Пікулєва Анастасія 2. Березюк Віталій
Українська мова та література
 ІІ місце: Кириченко Юлія
 ІІІ місце: 1. Кулик Дарина 2. Вакулюк Богдан 3. Федорцова Анна
Образотворче мистецтво
 І місце: Посунько Антоніна
Фізика
 ІІ місце: Ковальчук Богдан
Російська мова 
 ІІ місце: Кириченко Юлія
 ІІІ місце: Манукян Мане
Географія
 ІІ місце: Дмитрук Наталія
 ІІІ місце: 1. Семенчук Олександра 2. Березюк Віталій
Англійська мова
 ІІ місце: Сніцарук Андрій
Біологія
 ІІ місце: 1. Підлісна Юлія 2. Дмитрук Наталія
 ІІІ місце: 1. Березюк Віталій 2. Даниленко Анастасія 3. Глитень Дар'я 4. Коверняга Тетяна
 
2013-2014 н.р.
Історія
 ІІІ місце:1.Манукян Мане 2. Сухов Святослав 3. Дмитрук Наталія 4. Березюк Віталій
Правознавство
 ІІІ місце:  Дозорова Каріна
Світова література
 ІІІ місце: Пікулєва Анастасія 
Українська мова та література
 ІІІ місце: 1. Вакулюк Богдан 2. Федорцова Анна
Образотворче мистецтво
 ІІ місце: Посунько Антоніна
Географія
 ІІІ місце: 1. Буга Владислава 2. Березюк Віталій
Англійська мова
 ІІ місце: Лозицький Андрій
Біологія
 І місце: Дмитрук Наталія
 ІІ місце: 1. Орленко Максим 2. Чагаров Костянтин
 ІІІ місце: 1. Орлов Максим 2. Пікулєва Анастасія 
Математика
ІІІ місце: 1. Вакулюк Богдан 2. Орлов Максим
Трудове навчання
 І місце: Гончаренко Марія
 
2014-2015 н.р.
Історія
ІІ місце: Риков Нікіта
Українська мова та література
І місце: Вакулюк Богдан
ІІ місце: Кулик Дарина
ІІІ місце: 1. Бойко Юрій, 2. Заданюк Юлія
Образотворче мистецтво
 ІІ місце: Посунько Антоніна
 ІІІ місце: Пікулєва Анастасія
Географія
 ІІ місце: 1. Буга Владислава 
 ІІІ місце: 1. Варченко Ірина, 2. Кулик Дарина
Біологія
 ІІ місце: 1. Орлов Максим 2. Чагаров Костянтин
 ІІІ місце: 1. Орленко Максим 2. Кулик Дарина, Вакулюк Богдан
Трудове навчання
 ІІ місце: Дудник Катерина
 
2015-2016 н.р.
Українська мова та література.
І місце:  1.Кулик Дарина
ІІ місце: 1. Вакулюк Богдан  2. Бадіка Наталія
ІІІ місце 1. Фещенко Анастасія  2. Хіміч Анастасія  3. Харитонова Ольга
Правознавство.
ІІІ місце:  1. Кулик Дарина  2. Риков Микита
Російська мова.
ІІІ місце:  Вакулюк Богдан
Географія.
ІІ місце:  Кулик Дарина
ІІІ місце: 1. Вакулюк Богдан   2. Орлов Максим
Образотворче мистетво
І місце:  Посунько Антоніна
Біологія
І місце:  1. Кулик Дарина   2.Харитонова Ольга
ІІ місце   Орленко Максим
ІІІ місце  Пятишева Олександра
Хімія
ІІІ місце:  Кулик Дарина
Районниі конкурс знавців української мови ім П. Яцика
І місце: 1. Бадіка Наталія  2. Олійник Микола
ІІ місце:  1. Писанко Марта  2. Хіміч Анастасія   3. Кириченко Марина
ІІІ місце:  1.Кулик Дарина  2. Вакулюк Богдан 3. Орленкко Максим   4. Бойко Юрій  5.Степанець Владислав
Міський конкурс знавців української мови ім П. Яцика
І місце:  Олійник Микола
Районний конкурс ім. Т.Г. Шевченка
ІІ місце: 1. Кулик Дарина  2. Куліш Катерина  3. Харитонова Ольга
ІІІ місце  1. Лобачевська Олександра  2. Маліновська Анна   3. Кириченко Марина
Міський конкурс ім. Т.Г. Шевченка
ІІІ місце:  Кулик Дарина
 
 
Контакти
м. Київ,
вул. Маршала Гречка, 10-А

тел/факс: (044) 443-17-14

E-mail: school_63kiev@ukr.net
...
Школа – це пристань і гавань,
Сюди повертаєшся знов
Із мандрів далеких і плавань.
Тут вічно панує любов.
Тебе тут завжди пам'ятають,
Куди б не заїхав, не зайшов –
На тебе постійно чекають
Увага, турбота, любов.
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0