Неділя, 24.09.2017, 00:40

Випадкові фото

Гуртки

У позаурочний час у школі працює музичний гурток „Дзвіночки”, керівником якого є Синило Н.Є.

Діти цього гуртка приймають активну участь у шкільних виставах і заходах. Дуже важливим є те, що діти люблять виступати на сцені, ретельно і відповідально готуються до виступів.

Драматичний театральний колектив „Плесо” – керівник Жвінкліс Н.М., яка надає перевагу саме ігровій формі і сприяє виробленню в учнів комунікативних навичок, усвідомленню методів і мети учасників спілкування, їхніх соціальних ролей.

Гурток рукоділля „Чарівна ниточка” під керівництвом Соколовської Л.І.

Основним пріоритетом роботи гуртка є розвиток таких технологій, які б сприяли навчанню, вихованню і розвитку професійних якостей. Дівчатка, які відвідують гурток, організували виставки „Цікавинки з української вишивки” „Дивосвіт з тонкого полотна”, „Пошуки дизайнерів”, які сприяли розумінню художньої цінності і виховували в учнів бережливе ставлення до своїх робіт.

Вчителі фізкультури регулярно проводять заняття у гуртках з футболу, гандболу та баскетболу.

Стрілковий гурток
Працюючи над патріотичним вихованням, велике значення надається роботі стрілкового гуртка під керівництвом Цюня С.О.
Учні брали участь у військово-спортивних змаганнях „Батьківськими шляхами”, де посіли 7 місце та беруть участь у святах школи. Велике значення надається стройовій підготовці.

«  Вересень 2017  »