Вторник, 19.03.2024, 05:52

Ліцей №63 Подільського району м.Києва

Початкова школа

Початкова школа розташовується у 12 затишних кабінетах на І та ІІ поверсі. Приміщення забезпечені новими меблями, підручниками, додатковими матеріалами для повноцінної та цікавої роботи з наймолодшими учнями.

Всі кабінети відповідають санітарно - гігієнічним вимогам та змістовно доцільні. У кабінетах є телевізори, DVD - плеєри, магнітофони. Кабінети оформлені відповідно до вимог сучасної школи.

В нашій школі англійську мову починають вивчати з першого класу.

Після закінчення уроків працюють п'ять груп продовженого дня, де діти мають можливість пообідати, погуляти на свіжому повітрі та підготувати домашні завдання. Також діти цікаво проводять дозвілля в гуртках і групах за інтересами.

За новими Державними стандартами початкової загальної освіти учні з 2-го класу починають вивчати основи інформатики. Класи діляться на підгрупи так, щоб кожен учень був забезпечений індивідуальним робочим місцем.  Курс комп’ютерної грамоти дозволяє дітям застосувати свої знання роботи з комп’ютером з іншими шкільними предметами, оскільки багато завдань розроблені з урахуванням програм основних шкільних предметів.

З першокласниками працюють психолог і логопед.
Всі учні початкової школи один раз на день отримують безкоштовне харчування.

На протязі першого навчального року багато заходів проводиться стосовно адаптації першокласників до шкільного життя. Це знайомство зі школою, її традиціями. Для них проводяться такі важливі свята як "Посвята в першокласники"  і  "Посвята в читачі".

Багато років наша школа співпрацює з Національною бібліотекою для дітей. Наші учні завжди бажані гості в її стінах. Першачки також відкривають для себе пізнавальний і чарівний світ книги, коли закінчують вивчення букваря.

В школі щорічно проводиться багато свят - виступів учнів початкових класів.

Кожен учень може відчути себе актором, важливою частинкою класного колективу, що робить спільну справу,  а батьки - бачити зростання своєї дитини.

А для учнів початкової школи старшокласники готують Новорічні ранки, веселі перерви, пізнавальні усні журнали, присвячені різноманітним подіям.

Приділяється увага розвитку творчості.

Для того, щоб навчання було цікавим і веселим, в школі проводиться багато виставок, конкурсів, в яких  можуть прийняти участь всі бажаючи.

При підтримці батьків проводяться майстер-класи.

Так перед Новим роком в багатьох класах учні перетворилися на майстрів по розпису новорічних іграшок і різдвяних пряників.

Навчання приносить радість.

Сучасне навчання тісно пов'язане з позитивними емоціями. І коли кожен може себе проявити в тому, що йому подобається чи що краще виходить, то всі від цього отримують задоволення. Саме так  готуються  навчальні проекти  або виготовляються вироби своїми руками.

Також проводяться заходи по заохоченню до здорового способу життя.

День сильних і спритних "Щоб зростати дужими – ми зі спортом дружимо"

Школа турбується і про культурно - розважальний аспект шкільного життя.

Для розвитку соціальної складової, вміння спілкуватися, учні відвідують екскурсіії, розважальні заходи, навчаючись жити дружним колективом.

В школу періодично приїжджають з виставами театральні і циркові колективи.

Також відбуваються зустрічі з інспекторами Національної поліції. Останнім часом у червні місяці в нашій школі був організований  мовний табір, в якому діти практикуються в спілкуванні англійською мовою.

«  Март 2024  »