Пятница, 29.03.2024, 12:05

Кабінети

Адміністрація, вчителі, працівники школи з дітьми та їхніми батьками проводять роботу по створенню затишку, сучасного інтер’єру в приміщеннях школи. Кожного року під час підготовки до нового навчального року за сприяння батьків проводяться косметичні ремонти кабінетів та всіх класних кімнат. Всі кабінети відповідають санітарно-гігієнічним вимогам та змістовно доцільні.

Класні керівники та завідуючі кабінетами створюють затишок, робочу атмосферу і підкреслюють особистість, індивідуальність кожного навчального кабінету.

Кабінет біології

Кабінет біології разом з лаборантською оснащений всім необхідним для проведення уроків, практичних та лаборантських занять. Технічна і методична оснащеність кабінету, а також оздоблення красивими композиціями з кімнатних рослин сприяє виникненню творчої атмосфери навчання і дослідницької роботи.

Кабінет фізики
Кабінет фізики достатньо укомплектований для навчання учнів 7-11класів за діючою програмою, забезпечений достатньою кількістю демонстраційного устаткування та приладів для проведення лабораторних робіт.

Кабінет хімії

Кабінет оформлений відповідно до навчально-виховної мети та наукової організації праці. Кабінет забезпечений електронною періодичною системою елементів Д. І. Менделєєва, таблицею розчинності та іншими таблицями та схемами. Належне обладнання кабінету хімії забезпечує експериментальне викладання шкільного курсу хімії і проведення позакласних заходів.

Кабінети української мови та літератури

Навчально-методичне забезпечення кабінетів складається з навчальних програм, підручників, посібників, методичних посібників для вчителя, словників, таблиць. У кабінетах велика бібліотека художньої літератури, портрети письменників, періодична преса, журнали «Українська мова та література в школі».

Кабінет зарубіжної літератури

Просторий, забезпечений комплектами таблиць, методичною літературою з предмету, текстами літературних творів, діафільмами про творчість письменників, платівками з текстами творів. У папках зберігаються реферати, творчі роботи, вірші учнів.

Кабінети математики
Кабінети забезпечені креслярським приладдям та інструментами для виконання практичних робіт. У кабінетах є комплекти математичних таблиць з алгебри та геометрії для середньої та старшої школи, матеріали для підготовки до Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру” та матеріали, які використовуються при підготовці до зовнішнього оцінювання.

Кабінет географії
Кабінет забезпечений усім необхідним для вивчення курсу географії України та світу, адміністративно-територіального устрою, схемами, картами, фотографіями, малюнками до тем.

Кабінети англійської мови

Кабінети оснащені магнітофонами, граматичними таблицями, картками, новими англо-українськими та українсько-англійськими словниками, методичними посібниками, новинками методичної літератури.

Кабінети інформатики

Кабінети інформатики відповідають всім сучасним технічним вимогам та оформлені відповідно до навчально-виховної мети. У своїй практиці вчителі інформатики активно використовують мультимедійний комплекс. Значним чином урізноманітнює роботу учнів доступ до Всесвітньої інформаційної мережі Інтернет.

Кабінет історії

В кабінеті є все необхідне для вирішення різноманітних освітніх, навчальних та виховних завдань. Учні мають можливість дізнаватись про різні історичні факти, які визначають епоху. В наявності є підручники, хрестоматії з історії, історичні атласи, контурні карти, зошити з історії та правознавства.

«  Март 2024  »