Понеділок, 21.09.2020, 14:41
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Середня загальноосвітня школа №63 Подільського району м.Києва

Пошук по сайту

Батьківська сторінка

Розклад дзвінків

1

8:00 - 8:45

2

8:55 -9:40

3

9:50-10:35

4

10:45-11:30

5

11:45-12:30

6

12:45-13:30

7

13:40-14:25

 

 

 

УКРАЇНА

ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА в місті  КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ

„СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №63”

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

вул. М.Гречка 10-А, м. Київ, 04136, тел./факс (044) 443-17-14,

e-mail:school_63Kiev@ukr.net Код ЄДРПОУ 2288181

 

Н А К А З

від  21.08.2019                                                                                    № 97

 

«Про призначення відповідальної особи

 з питань протидії булінгу»

 

       Згідно Закону України «Про освіту» та Закону України «Про внесення змін до деяких законодовчавчих актів України щодо протидії булінгу (цькування)»

 від 18 грудня 2018 №2657-VІІІ та з метою дотримання норм законодавства та захисту прав учасників освітнього процесу

НАКАЗУЮ:

               Петриченко Тетяну Володимирівну призначити відповідальною особою з питань протидії булінгу на 2019-2020 н.р

 

       Директор                                                                 В.Кабушко

 

 

 

 

Процедура подання учасниками освітнього процесу заяви

про випадки булінгу (цькування) в школі.

 

Якщо Ви або учень (учениця) школи стали жертвою булінгу (цькування) чи були свідками такого діяння або отримали достовірну інформацію про нього, то необхідно обов’язково повідомити про це директора,  подавши заяву.

Зразок заяви

 

 

Директору  загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Середня загальноосвітня школа № 63» Подільського району м.Києва

Кабушко В.В.

 

(прізвище, ім’я, заявника)

 

 (соціальний статус заявника)

Контактний телефон:________________________

 

Заява

         Прошу провести розслідування за фактами випадків булінгу (цькування)

____________________________.

       (прізвище, ім’я постраждалого)

Далі в заяві необхідно вказати особу або осіб, які вчинили цькування та описати  діяння, які полягають  у психологічному, фізичному чи іншому насильстві над особою і носять системний характер.

 

_________________                                                   _______________

             (дата)                                                                      (підпис)

         Термін розгляду заяви  до 30 днів.

 

Процедура розгляду заяви:

         1. Після отримання заяви директор видає розпорядження про  проведення розслідування із визначенням уповноважених осіб.

         2. Для прийняття рішення за результатами розслідування директор наказом створює комісію з розгляду  випадків булінгу та скликає її засідання. До складу комісії можуть входити педагоги, батьки учнів, причетних до

 булінгу , психолог та інші зацікавлені особи.

         3. Якщо комісія визнала, що мало місце цькування, а не одноразовий  конфлікт чи сварка, то директор школи обов’язково робить повідомлення до уповноваженого підрозділу органів національної поліції та Службу у справах дітей та сім’ї Подільської районної в місті Києві  державної адміністрації (якщо булінг стосується неповнолітніх).

         4. Якщо комісія не кваліфікує діяння як цькування, а  постраждалий не згодний з цим, то він може звернутись із заявою до органів Національної поліції.  Таке право має і директор в разі незгоди із рішенням комісії.

         5. Рішення комісії реєструються в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з підписами всіх членів комісії.

 

Порядок реагування  на доведені випадки    булінгу (цькування)

та відповідальність осіб причетних до нього

1. Про доведені випадки булінгу згідно рішення комісії директор обов’язково повідомляє органи Національної поліції України та Службу у справах дітей та сім’ї Подільської районної в місті Києві  державної адміністрації  (якщо булінг стосується неповнолітніх).

2. Доведений випадок булінгу тягне штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн) або громадські роботи від 20 до 40 годинякщо цькували вперше. І від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів або громадські роботи від 40 до 60 годин, якщо дії вчинили повторно або знущалась група осіб. Якщо ці дії вчиняли малолітні або неповнолітні від 14 до 16 років, штраф заплатять батьки або особи, які їх замінюють (50-100 неоподатковуваних мінімумів або громадські роботи на від 20 до 40 годин).

3. Якщо керівник освітнього закладу не повідомить про цькування уповноваженим підрозділам органів Нацполіції – його оштрафують на 50-100 неоподатковуваних мінімумів або відправлять на виправні роботи до одного місяця з відрахуванням до 20% заробітку.

4. Особам, які постраждали від булінгу, стали його свідками,  вчинили його, шкільні практичні психологи та соціальний педагог після надходження заяви надають соціальну  та психолого-педагогічну допомогу у формі  консультацій, бесід, тренінгів

                                                                             Адміністрація

 

 

Інформація щодо отримання правової допомоги з питань булінгу.

 

Міністерство юстиції

http://pravo.minjust.gov.ua/

 

http://pravo.minjust.gov.ua/min-yust-rozpochynaye-pravoprosvitnytsku-robotu-v-mezhah-kampaniyi-ctopbuling/

 

Безоплатна правова допомога:

Координаційний центр з надання правової допомоги 0 (800) 213 103, цілодобово.

Місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги https://www.legalaid.gov.ua/ua/local-centres

116 000 - Гаряча лінія з питань протидії булінгу працює для батьків.

https://magnolia-tv.com/news/3859-v-ukraini-zapracyuvala-garyacha-liniya-z-pitan-protidii-bulingu

 

Національна дитяча "гаряча лінія" працює з 12.00 до 16.00 за безкоштовним номером 0 800 500 225 (зі стаціонарного телефону) і безкоштовним коротким номером 116 111 (мобільних).

 

https://rescentre.org.ua/poperedzhennia-zhorstokoho-povodzhennia-z-ditmy/kodeks-bezpechnoho-osvitnoho-seredovyshcha

Куди звернутися по допомогу

https://rescentre.org.ua/kudy-zvernutysia-po-dopomohu

Київська область, Київ

Корисні посилання щодо теми антибулінгу МОН України

https://mon.gov.ua/ua/tag/protidiya-bulingu

https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/protidiya-bulingu/korisni-posilannya-shodo-temi-antibulingu

https://www.stopbullying.com.ua/

 

 

      Ваша дитина 10 днів не була у школі? Чекайте на візит поліції.

Про це йдеться у Постанові №684 від 13.09.2017 Кабінету Міністрів України. Зокрема, у документі зазначають, якщо неповнолітній учень не з’являвся на заняттях протягом десяти днів поспіль без поважних причин, навчальний заклад невідкладно повідомляє про це місцевий відділок Нацполіції та службу у справах дітей. Пояснити відсутність дитини у школі можна за допомогою медичної довідки, письмового пояснення батьків (опікунів) або самого учня, якщо він повнолітній. Проте відповідні служби застерігають батьків та опікунів утримуватись від частого (безпідставного) використання подібних записок чи довідок та спонукати дітей до навчання.

Пам’ятка батькам

Метою реалізації державної політики щодо забезпечення права дітей на здобуття повної загальної середньої освіти Міністерством освіти і науки України вдосконалено контроль за охопленням навчанням дітей і підлітків шкільного віку.
Законом України «Про освіту», Законом України “Про загальну середню освіту” визначена відповідальність батьків за дотриманням Статуту навчального закладу, Правил внутрішнього розпорядку, Єдиних вимог до учнів, за здобуттям дитиною повної середньої освіти через відвідування загальноосвітнього закладу в залежності від форми навчання.
Пропуски занять, організовані батьками у навчальному закладі не припустимі, як з морального, так і юридичного аспектів (Постанова КМУ від 27.08.2010 р. № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад» п. 48. Відволікання учнів від навчальних занять для провадження інших видів діяльності забороняється, крім випадків, передбачених законодавством).
Просимо Вас в навчальний період забезпечувати своєчасне прибуття дитини на навчання, згідно режиму роботи навчального закладу та розкладу уроків затвердженого на навчальний рік.
У разі пропуску занять без поважної причини, адміністрація школи змушена буде складати акт та звертатися до компетентних органів виконавчої влади (Управління освіти, Служби у справах дітей, Кримінальної міліції у справах дітей, Прокуратури міста Києва) з ініціативою притягнення батьків до різних видів юридичної відповідальності «За невиконання або неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей», а саме: адміністративної (стаття 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей»); цивільно-правової (статті 1178 – 1183 Цивільного кодексу України);сімейно-правової (стаття 164 «Підстави для позбавлення батьківських прав»); кримінальної (стаття 166 Кримінального кодексу України «Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування»).
Порядок дій батьків при відсутності дитини у школі:
– у разі хвороби дитини Вам необхідно своєчасно повідомити класного керівника про відсутність дитини, а по поверненню на навчання учня\учениці надати медичну довідку;
– у разі відсутності дитини за сімейними обставинами, попередньо звернутися до адміністрації із заявою, своєчасно повідомити класного керівника про відсутність дитини або надати пояснювальну записку про причину відсутності по поверненні учня\учениці на навчання;
– у разі участі дитини у спортивних, творчих змаганнях та конкурсах завчасно звернутися до адміністрації гімназії з особистою заявою та супроводжуючим листом від організації, що проводить вищеозначені заходи.

 

Контакти
м. Київ,
вул. І. Виговського, 10-А

тел/факс: (044) 400-500-1

моб: (093) 33-22-197 (секретар)

E-mail: school_63kiev@ukr.net
...
Школа – це пристань і гавань,
Сюди повертаєшся знов
Із мандрів далеких і плавань.
Тут вічно панує любов.
Тебе тут завжди пам'ятають,
Куди б не заїхав, не йшов –
На тебе постійно чекають
Увага, турбота, любов.
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0