П`ятниця, 20.07.2018, 08:03
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Середня загальноосвітня школа №63 Подільського району м.Києва

Пошук по сайту

Переможці районних олімпіад

Переможці районних олімпіад


2016-2017н.р.

Українська мова та література.

ІІ місце: 1. Харитонова Ольга  2. Заболотня Аліна  3. Вакулюк Богдан

ІІІ місце: 1.Кулик Дарина  2. Писанко Марта  3. Мазуренко Яна

Біологія

І місце:  1. Харитонова Ольга

ІІ місце  1.Кулик Дарина   2. Федорцова Анна 3. Заданюк Юлія

ІІІ місце 1. Орленко Максим 2. Вакулюк Богдан 3.Буханенко Аліна

Історія

ІІІ місце: 1. Орлов Максим 2.Бойко Юрій

Географія.

ІІІ місце:  Кулик Дарина

Англійська мова

 ІІІ місце: 1.Кулик Дарина 2. Прищепа Ілля

Російська мова.

ІІІ місце: Заданюк Юлія

ІІ місце:  Фещенко Анастасія

Зарубіжна література

 ІІІ місце:  Семиконь Ольга

Районний конкурс знавців української мови ім П. Яцика

І місце: Фещенко Анастасія,  Хоритонова Ольга

ІІ місце: Куліш Катерина, Олійник Микола, Бадіка Наталія

 ІІІ місце: Приймаченко Артем, Кириченко Олександра, Писанко Марта, Забалотня Аліна, Чагаров Костянтин

Районний конкурс ім. Т.Г. Шевченка

І місце: Маліновська Анна, Олійник Микола, Бондарєва Єлизавета, Кулик Дарина

ІІ місце:Куліш Катерина, Кириченко Марина, Білик Михайло, Бахірєва Валерія

Міська олімпіада з біології у 2016-2017н.р.

ІІІ місце   Харитонова Ольга

 

2015-2016 н.р.

Українська мова та література.

І місце:  1.Кулик Дарина

ІІ місце: 1. Вакулюк Богдан  2. Бадіка Наталія

ІІІ місце 1. Фещенко Анастасія  2. Хіміч Анастасія  3. Харитонова Ольга

Правознавство.

ІІІ місце:  1. Кулик Дарина  2. Риков Микита

Російська мова.

ІІІ місце:  Вакулюк Богдан

Географія.

ІІ місце:  Кулик Дарина

ІІІ місце: 1. Вакулюк Богдан   2. Орлов Максим

Образотворче мистетво

І місце:  Посунько Антоніна

Біологія

І місце:  1. Кулик Дарина   2.Харитонова Ольга

ІІ місце   Орленко Максим

ІІІ місце  Пятишева Олександра

Хімія

ІІІ місце:  Кулик Дарина

Районний конкурс знавців української мови ім П. Яцика

І місце: 1. Бадіка Наталія  2. Олійник Микола

ІІ місце:  1. Писанко Марта  2. Хіміч Анастасія   3. Кириченко Марина

ІІІ місце:  1.Кулик Дарина  2. Вакулюк Богдан 3. Орленкко Максим   4. Бойко Юрій  5.Степанець Владислав

Міський конкурс знавців української мови ім П. Яцика

І місце:  Олійник Микола

Районний конкурс ім. Т.Г. Шевченка

ІІ місце: 1. Кулик Дарина  2. Куліш Катерина  3. Харитонова Ольга

ІІІ місце  1. Лобачевська Олександра  2. Маліновська Анна   3. Кириченко Марина

Міський конкурс ім. Т.Г. Шевченка

ІІІ місце:  Кулик Дарина

 

2014-2015 н.р.

Історія

ІІ місце: Риков Нікіта

Українська мова та література

І місце: Вакулюк Богдан

ІІ місце: Кулик Дарина

ІІІ місце: 1. Бойко Юрій, 2. Заданюк Юлія

Образотворче мистецтво

 ІІ місце: Посунько Антоніна

 ІІІ місце: Пікулєва Анастасія

Географія

 ІІ місце: 1. Буга Владислава 

 ІІІ місце: 1. Варченко Ірина, 2. Кулик Дарина

Біологія

 ІІ місце: 1. Орлов Максим 2. Чагаров Костянтин

 ІІІ місце: 1. Орленко Максим 2. Кулик Дарина, Вакулюк Богдан

Трудове навчання

 ІІ місце: Дудник Катерина

 

2013-2014 н.р.

Історія

 ІІІ місце:1.Манукян Мане 2. Сухов Святослав 3. Дмитрук Наталія 4. Березюк Віталій

Правознавство

 ІІІ місце:  Дозорова Каріна

Світова література

 ІІІ місце: Пікулєва Анастасія 

Українська мова та література

 ІІІ місце: 1. Вакулюк Богдан 2. Федорцова Анна

Образотворче мистецтво

 ІІ місце: Посунько Антоніна

Географія

 ІІІ місце: 1. Буга Владислава 2. Березюк Віталій

Англійська мова

 ІІ місце: Лозицький Андрій

Біологія

 І місце: Дмитрук Наталія

 ІІ місце: 1. Орленко Максим 2. Чагаров Костянтин

 ІІІ місце: 1. Орлов Максим 2. Пікулєва Анастасія 

Математика

ІІІ місце: 1. Вакулюк Богдан 2. Орлов Максим

Трудове навчання

 І місце: Гончаренко Марія

2012-2013 н.р.

Історія

 ІІ місце: 1.Дмитрук Наталія 2.Глитень Дар'я

 ІІІ місце:1.Манукян Мане 2. Орлов Максим 3. Даниленко Анастасія 4. Ковальчук Богдан 5. Підлісна Юлія

Правознавство

 ІІІ місце: 1. Даниленко Анастасія 2. Лозицький Андрій 3. Якубець Андрій

Світова література

 ІІ місце: Українець Анастасія

 ІІІ місце:1. Пікулєва Анастасія 2. Березюк Віталій

Українська мова та література

 ІІ місце: Кириченко Юлія

 ІІІ місце: 1. Кулик Дарина 2. Вакулюк Богдан 3. Федорцова Анна

Образотворче мистецтво

 І місце: Посунько Антоніна

Фізика

 ІІ місце: Ковальчук Богдан

Російська мова 

 ІІ місце: Кириченко Юлія

 ІІІ місце: Манукян Мане

Географія

 ІІ місце: Дмитрук Наталія

 ІІІ місце: 1. Семенчук Олександра 2. Березюк Віталій

Англійська мова

 ІІ місце: Сніцарук Андрій

Біологія

 ІІ місце: 1. Підлісна Юлія 2. Дмитрук Наталія

 ІІІ місце: 1. Березюк Віталій 2. Даниленко Анастасія 3. Глитень Дар'я 4. Коверняга Тетяна

 

2011-2012 н.р.

Географія

 ІІ місце: 1. Скопінцев Дмитро 2. Підлісна Юлія
Трудове навчання

 ІІІ місце: Даниленко Анастасія
Правознавство

 ІІ місце: Підлісна Юлія
Історія

 ІІ місце: 1.Юрченко Руслан 2.Скопінцев Дмитро

 ІІІ місце: Манукян Мане
Українська мова та література

 І місце: Підлісна Юлія

 ІІІ місце: Скопінцев Дмитро
Світова література

 ІІІ місце: Підлісна Юлія
Біологія

 І місце: Ковальчук Богдан

 ІІ місце: 1. Даниленко Анастасія 2. Пікулєва Анастасія 3. Глитень Дар’я 4. Підлісна Юлія

 ІІІ місце: 1. Семенчук Олександра 2. Загрива Вікторія 3. Колосінська Надія
Хімія

 ІІ місце: Коверняга Тетяна

 ІІІ місце: Підлісна Юлія

2010-2011 н.р.
Географія

 ІІІ місце: 1. Юрченко Руслан 2. Підлісна Юлія 3. Гунько Ігор
Українська мова та література

 ІІІ місце: 1. Василик Віра 2. Пікулєва Анастасія 3. Підлісна Юлія
Хімія

 ІІІ місце: 1. Гунько Ігор 2. Підлісна Юлія
Математика

 ІІІ місце: Пікулєва Анастасія
Історія

 ІІІ місце: Ковальчук Богдан
Біологія

 ІІ місце: Підлісна Юлія

 ІІІ місце: 1. Музиченко Ганна 2. Семенчук Володимир
Екологія

 ІІІ місце: Підлісна Юлія
Правознавство

 ІІІ місце: Підлісна Юлія
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка
 І місце: Василик Віра
 ІІІ місце: Чечель Олександра

 

2009-2010 н.р.
Біологія

 І місце: Гунько Ігор

 ІІ місце: 1. Коверняга Тетяна 2. Підлісна Юлія 3. Полонець Віра

 ІІІ місце: 1. Лось Христина 2. Глитень Дар’я 3. Шульженко Дмитро 4. Клименко Сніжана
Історія

 ІІ місце: Юрченко Руслан

 ІІІ місце: 1. Козленко Катерина 2. Юрченко Тетяна
Хімія

 ІІІ місце: Гунько Ігор
Правознавство

 ІІІ місце: Полонець Віра
Трудове навчання

 ІІІ місце Горбунова Ганна
Образотворче мистецтво

 ІІ місце: Прохорова Валерія
Українська мова та література
 І місце: 1. Василик Віра 2. Шульженко Дмитро 3. Шаріков Максим
 ІІ місце: Таратинська Беата
Конкурс знавців української мови ім.П.Яцика
 ІІ місце: 1. Шульженко Дмитро 2. Кулик Дарина 3. Чагаров Костянтин 4. Сивохіп Анна
 ІІІ місце: Фоменко Тетяна

 

2008-2009 н.р.

Українська мова та література
 І місце: Шульженко Дмитро
 ІІ місце: 1. Таратинська Беата 2. Василик Віра
Хімія

 ІІІмісце: Шульженко Дмитро
Біологія

 ІІ місце: Фоменко Тетяна

 ІІІ місце: 1. Сектим Вероніка 2. Василик Віра 3. Гунько Ігор 4. Юрченко Руслан 5. Глитень Дар’я 6. Тєлков Євген 7. Коверняга Тетяна 8. Полонець Віра
Математика

 ІІІ місце: Березюк Віталій
Фізика

 ІІІ місце: Шульженко Дмитро
Трудове навчання

 ІІ місце: 1. Грушецька Валентина 2. Драгунова Ганна

 ІІІ місце: Полонець Віра
Географія та історія

 ІІІ місце: Юрченко Тетяна
Конкурс знавців української мови ім.П.Яцика
 ІІ місце: Василик Віра
 ІІІ місце: Таратинська Беата

 

2007-2008 н.р.

Українська мова та література
 І місце : Таратинська Беата
 ІІ місце: Шевцова Олена
 ІІІ місце: Фоменко Тетяна
Хімія

 ІІІ місце: Юрченко Тетяна
Біологія

 ІІІ місце: 1. Мотрущенко Ольга 2. Юрченко Тетяна
Географія та історія

 ІІІ місце: Фещенко Богдан
Конкурс знавців української мови ім.П.Яцика
 І місце: 1. Василик Віра 2. Гунько Ігор

 

2006-2007 н.р.
Українська мова та література
 ІІІ місце: 1. Таратинська Беата 2. Фоменко Тетяна
Хімія

 ІІ місце: Верещинський Сергій
Біологія

 І місце: Товкач Максим

 ІІ місце: 1. Мотрущенко Ольга 2. Тєлкова Катерина

 ІІІ місце: Тишкевич Вікторія
Математика

 І місце: Тищенко Христина
Трудове навчання

 ІІІ місце: Тищенко Христина
Географія та історія

 І місце: Товкач Максим

 ІІІ місце: 1. Верещинський Сергій 2. Білоножко Вікторія
Конкурс знавців української мови ім.П.Яцика
 І місце: Шульженко Дмитро
 ІІІ місце: 1. Василик Віра 2. Білоножко Вікторія

 

Контакти
м. Київ,
вул. Маршала Гречка, 10-А

тел/факс: (044) 443-17-14

E-mail: school_63kiev@ukr.net
...
Школа – це пристань і гавань,
Сюди повертаєшся знов
Із мандрів далеких і плавань.
Тут вічно панує любов.
Тебе тут завжди пам'ятають,
Куди б не заїхав, не йшов –
На тебе постійно чекають
Увага, турбота, любов.
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0