З 08.02 по 12.02.2016 року у ЗНЗ № 63 проходив тиждень англійської мови. Під час тижня учні 8-11-х класів переглянули документальні фільми: «Англія і Уельс», «Лондон - світова скарбниця».
... Читать дальше »
Сумуємо та висловлюємо співчуття рідним з приводу смерті нашої випускниці та вчительки української мови та літератури Шевчук Наталії Володимирівни Педколектив та учні школи
20.11. відбувся парад вишиванок, що стало вже традицією школи, та відбулися екскурсії до шкільного музею на тему «Революція Гідності”... Читать дальше »
Школа – це пристань і гавань,
Сюди повертаєшся знов
Із мандрів далеких і плавань.
Тут вічно панує любов.
Тебе тут завжди пам'ятають,
Куди б не заїхав, не йшов –
На тебе постійно чекають
Увага, турбота, любов.