П`ятниця, 21.07.2017, 07:24

Літній табір

„ ...Маленькі дітлахи граються ввечері на величезному полі в житі... А я стою на самому краю скелі, над прірвою, розумієш? І моє діло – ловити дітлахів, щоб вони не зірвалися в прірву. Розумієш, вони граються й не бачать, куди біжать, а тут я підбігаю й ловлю їх, щоб вони не зірвалися. От і вся моя робота. Стерегти дітей над прірвою в житті.”
Дж. Д. Селінджер

Кожного року у нас працює шкільний літній табір „Сонечко”.
Учні 1-7 класів перебувають на території школи з 8 до 18 години. Їм надається повноцінне триразове харчування. Під час "тихої години" діти можуть відпочити у затишних кімнатах, почитати книгу.
У таборі працюють гуртки.

Вихователі виявляють чуйність, тепло, доброту до своїх вихованців, по-материнські ставляться до кожної дитини. Жодна дитина не залишається поза увагою вчителя. Кожного дня діти з радістю і великим бажанням приходять до нашого табору.

У школі були проведені лялькові вистави ¨”Кіт у чоботях” – театр ляльок, „Кошенята” – театр „Добробут”, „Русалонька”, „Жабеня король” – театр ляльок.

Діти відвідали Музичний театр на Подолі, де переглянули дитячу оперу „Чарівна музика”, історичні музеї на Подолі „Будинок Петра І”, „Поштовий будинок”, пожежну частину, де їм були проведені тематичні екскурсії. У кінотеатрі „Пролісок” відбувся перегляд художніх фільмів. Відвідали київську центральну дитячу залізницю, де з захопленням катались на поїзді. Також співпрацювали з підлітковими клубами „Нивки”, „Каштан”.
У дощові дні проводяться дискотеки та показ відеофільмів, працює ігротека, читальний зал. Старшокласники допомагають у проведенні усіх заходів.

«  Липень 2017  »