Сьогодні учні 5-В та 6-Б класів відвідали бананову ферму.Кількість екзотичних рослин на квадратний метр тут зашкалює: лимони, мандарини та апельсини на деревах, ананаси, манго, декілька сортів бананів дозрівають... Коли дивишся на ці зелені тропіки, то не віриш, що за стіною теплиці мороз і падає сніг. Діти вражені - всі ці фрукти вони бачили в
... Читать дальше »
Школа – це пристань і гавань,
Сюди повертаєшся знов
Із мандрів далеких і плавань.
Тут вічно панує любов.
Тебе тут завжди пам'ятають,
Куди б не заїхав, не йшов –
На тебе постійно чекають
Увага, турбота, любов.