Главная » 2016 » Февраль » 17 » Екскурсія на хлібозавод.
22:14 Екскурсія на хлібозавод. |
15 лютого 2016 учні 2-А класу ЗНЗ № 63 відвідали хлібний завод «Кулиничі». Під час екскурсії учні побували в цехах, де побачили, як випікають хліб. Після екскурсії діти переглянули фільм про завод, а потім самостійно власноруч виготовляли рогалики. На згадку про екскурсію було зроблено багато фотографій в інтер’єрі кімнати для гостей і діти отримали подарунки. |
Просмотров: 872 |
Добавил: vitryla
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|