Пятница, 29.03.2024, 10:23

Главная » 2017 » Март » 18 » ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ
ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ
В нашій школі з 13 по 17 березня проходив Тиждень початкової школи. Кожного дня проходили цікаві заходи

13.03.17 – класоводом 4-В класу Захаровою Н.В. була проведена «Вікторина з природознавства "Мандруємо материками"» для 4- х класів. Учні змогли показати свою допитливість, знання, командний дух; поповнити свій багаж знань новими відомостями; принести класу заслужену нагороду!

14.03.17 – пройшла «Інтелектуальна гра "Я люблю Україну"» для 4-х класів, яка була підготовлена і проведена бібліотекарем нашої школи Кирилловою Н.В.
Конкурси, дух змагання, задоволення - це наша гра!!!
Учні змогли показати, що дійсно люблять і знають свою Батьківщину, її традиції і історію

15.03.17
А ось "Веселі старти" для 1-х класів, проведені вчителями фізкультури. Естафети зі знаряддями і без, підтримка команди і вболівання класу – все було.
Весело, бадьоро, з азартом!!! На щастя, у цій боротьбі не було переможених - виграли всі!!!

Учні 4-А класу, під керівництвом класовода Коби В.О. і в співпраці з вчителем музики Синило Н.Є., підготували і провели для 2-х класів "Подорож у чарівний світ казки". Цікаво зустрітися з героями улюблених казок, а тим більше, коли це свято проводять такі ж самі учні, тільки трішечки старші.
Актори на сцені дуже старалися показати свої таланти і це їм добре вдалося!

У цей же день в кожен клас завітали учні 4-Б класу з біографічним усним журналом "Шевченковими стежками", підготовленим класоводом Василенко Л.П. до Шевченкових днів з нагоди річниці з дня його народження. Відомості з життя Тараса Шевченка – подані дітям іншими учнями – сприймалися з великою увагою.

16.03 - учні 3-В класу, під керівництвом Лямпарської С.А. і тісній співпраці з вчителем музики Синило Н.Є., провели для 1-х класів справжнє "Свято казки". З загадками, з постановкою танців, із зустрічами з улюбленими казковими героями. Глядачі співпереживали і уважно спостерігали за діями маленьких акторів на сцені.
Молодці!!!

17.03.17 – відбувся математичний КВК для учнів 3-х класів, підготовлений і проведений класоводом 3-А класу Грищенко Т.Л. Учні змогли перевірити своє логічне мислення, швидкість реакції, увагу, почуття відповідальності, колективізму і взаємодопомоги. Не зважаючи на те, що завдання потрібно було виконувати користуючись знаннями, вміннями й навичками здобутими за період навчання в школі, кожен учасник зміг відчути, що навчання не має меж і що є ще багато невідомого і цікавого. Навіть, якщо це математика!

17.03.17 - учні 3-В, 3-Б і учениця 5-Б класів, під керівництвом вчителя англійської мови Ковальчук І.О., показали казку "Рукавичка" для 2-х класів англійською мовою. Глядачі змогли впізнати знайомих героїв казок і сюжет. Але те, що актори розмовляли англійською мовою, дало можливість перевірити учням свої знання, зробити висновки, заохотити до подальшого вивчення іноземних мов. Такі заходи дають поштовх до популяризації вивчення інших мов, крім рідної, щоб бути сучасною, освіченою людиною в майбутньому!

Просмотров: 648 | Добавил: TETYANA | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

«  Март 2017  »