Субота, 21.10.2017, 05:36

Випадкові фото
Главная » 2017 » Лютий » 21 » «Ти пам’ятаєш, як горів Майдан? Хіба можливо це колись забути?..»
«Ти пам’ятаєш, як горів Майдан? Хіба можливо це колись забути?..»

Непоборний біль за втратою найкращого цвіту нації – Героїв Небесної Сотні зібрав 20 лютого 2017 року у Національному музеї літератури України близько сотні небайдужих. До акції долучились різні покоління українців: письменники, співаки, науковці, молодь з усієї України, щоби сказати своє слово на пошанування пам’яті тих, хто свої душу й тіло віддав за нашу гідність, нашу свободу, нашу демократію – за Україну.
Поети та прозаїки з багатьох міст – Дніпро, Львів, Чернівці, Мукачеве, Жовква, Хуст, Гусятин, Срібне, Тернопіль, Стара Синява, Верховина та інші – в художньому слові згадали події Євромайдану та Героїв Небесної Сотні.

До акції долучилась українська патріотична молодь: учні нашої школи та Скандинавської гімназії м.Києва, вихованці літературних студій, а також (скайп-зв’язком) учні Чернівецького багатопрофільного ліцею №4. Молодь читала не тільки твори відомих українських поетів, але й свої власні. Під час подій на Майдані вони були ще зовсім юними, та сьогодні – вселяють віру і запалюють своєю любов'ю до України кожного.
Поезію "На місячній доріжці" прочитав учень 8-А класу Ковальчук Артем.

«Герої не вмирають. Просто ідуть
З Майдану – в небо. В лицарі – зі смерті…»
Просмотров: 101 | Добавил: TETYANA | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.

«  Лютий 2017  »